YGS 2017: Türkçe - Tarih - Coğrafya - Felsefe - Din Kültürü - Matematik - Geometri - Fizik - Kimya - Biyoloji
TYT SorularıYKS SorularıYGS SorularıLYS Soruları
TYT Soruları

bilecikingilizcekursu.com Türkiye'de ilk defa müthiş İngilizce yöntemini uyguluyor

Bilecik İngilizce Kursu

Dünyanın ortak dil olarak kabul ettiği İngilizce bizim yurdumuzda nedense istenildiği kadar çok ve güzel bir şekilde konuşulamamaktadır. Bunda eğitim sistemindeki çatlakların da rolü vardır kuşkusuz. Gramere ve dil bilgisine yoğunluk verilmesi yüzünden okullarımızdan öğrenciler İngilizce konuşamayarak mezun olmaktadırlar, genellikle anlarlar ama bir türlü düzgün bir biçimde konuşamazlar. Bilecik İngilizce kursları büyük bir eksikliği gidermek üzere hazırlanmış ders programları ile öğrencilere yardımcı olmaktadır. Tamamen konuşmaya odaklı bu kurslardan öğrenciler çok rahat İngilizce nasıl konuşulur, aksanlar, diksiyonlar nasıl düzeltilir öğrenmektedirler.

Yüzyıl öncesine dayanan bir geçmişi olan uzaktan ders verme yöntemi ise özellikle gelişmiş ülkelerde yoğun bir şekilde sürdürülmektedir. İnternetin olmadığı dönemlerde bu eğitimler mektup ile, sonrasında radyo ve televizyon ile en sonunda da internet yolu ile öğretilmektedir. Bizim ülkemizde de yakın bir geçmişte başlanan uzaktan eğitim dersleri oldukça yoğun bir talep ile karşılanmıştır. Bir türlü kursa gitme şansı yakalayamayanlar için ideal çözüm olan bu derslerin çok etkili olduğu söylenebilir. Bilecik uzaktan eğitim İngilizce kursları yabancı öğretmenlerin sadece İngilizce konuşmaları ile verilen derslerden oluşmaktadır. Saatlerini kendinize en uygun şekilde ayarlayarak bu derslerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden dersleri takip edebileceğinizi sakın unutmayın.

Kurslar yenilikçi bir ders programı hazırlayarak öğrencilere en çok nasıl yararlı olacaklarını araştırmışlar ve sonunda günlük konuşma diline yoğunlaşmakta karar kılmışlardır. Mesela Bilecik'teki İngilizce kurslarında Bilecik İngilizce anlamı verilmekte ve öğrenciler yaşadıkları şehrin her türlü özelliğini İngilizce olarak öğrenmektedirler. Böylece dersler çok renkli ve zevkli geçerek öğrencilerin ilgisi sağlanmaktadır. Türkçe'yi nasıl gün içinde kullanıyorlarsa İngilizceyi de aynen o şekilde kullanarak öğrenmeleri sağlanmaktadır.


tyt-sorulari.com açıldı! TYT ile ilgili tüm bilgiler bu sitede!

yks-sorulari.com açıldı! YKS ile ilgili tüm bilgiler bu sitede!

Yorumlar ve Tartışmalar

Facebook eklentisiyle yapılan yorumlar denetimden geçirilmeden yayımlanmaktadır. Bu bölüme yazılan yorumların tüm sorumluluğu yorumu yapan kullanıcıya aittir.